HILOOK THC-T120-PC 2MP 2.8MM HD-TVI DOME KAMERA
569,69 TL
Stok Kodu
MK3MK464HLK0011
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
  • Arayüz
  • Video Çıkışı1 HD analog çıkış
  • Anahtar DüğmesiTVI/AHD/CVI/CVBS
  • Menü
  • Gündüz/Gece ModuIR kesme filtresi
  • DWDR (Dijital Geniş Dinamik Aralık)Destek
  • Dilİngilizce
  • IşlevParlaklık, Keskinlik, DNR, Ayna, Akıllı IR
  • Arka Işık TelafisiDestek
  • Kamera
  • Görüntü Sensörü2 MP CMOS görüntü sensörü
  • Sinyal SistemiPAL / NTSC (İngilizce)
  • Kare Hızı
    ARKADAŞ: 1080p@25fps
    NTSC: 1080p@30fps
  • Çözünürlük1920 (H) × 1080 (V)
  • Deklanşör Süresi1/25 (1/30) sn - 1/50.000 sn
  • Min. aydınlatma0,02 Lux@(F2.0, ACC AÇIK), IR ile 0 Lux
  • Mercek2,8 mm, 3,6 mm
  • Yatay Görüş Alanı
    2,8 mm, yatay FOV: 96,5°, dikey FOV: 48,9°, diyagonal FOV: 120,5°
    3,6 mm, yatay FOV: 76,9°, dikey FOV: 40,6°, diyagonal FOV: 92,0°
  • Lens YuvasıM12 Serisi
  • Gündüz & GeceIR kesme filtresi
  • SenkronizasyonDahili senkronizasyon
  • Açı AyarıYatay Kaydırma: 0° - 360°, Eğme: 0° - 75°, Döndürme: 0° - 360°
  • Genel
  • Güç kaynağı12 VDC ± %15
  • Güç Tüketimi2,1 W
  • MalzemePlastik
  • IR Aralığı20 m'ye kadar
  • BoyutlarØ 85,4 mm × 76,12 mm ( Ø 3,38" × 2,67")
  • Ağırlık130 g (0,29 lb.)
  • Çalışma Koşulları-40 °C ila 60 °C (-40 °F ila 140 °F), Nem: %90 veya daha az (yoğuşmasız)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HILOOK THC-T120-PC 2MP 2.8MM HD-TVI DOME KAMERA MK3MK464HLK0011