HILOOK IPC-B120HA-LUFC 2.8MM SESLİ HYBRİD LİGHT IP BULLET KAMERA
1.468,63 TL
Stok Kodu
MK3MK4HLK0040
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
  • Kamera
  • Görüntü Sensörü1/2.9" Progressive Scan CMOS
  • Max. Çözünürlük1920 × 1080
  • Minimum aydınlatmaRenk: 0.01 Lux @ (F2.2, AGC AÇI), B/B: IR ILE 0 Lux
  • Deklanşör Zamanı1/3 saniyeden 1/100.000 saniyeye kadar
  • Gündüz ve GeceIR kesim filtresi
  • Açı AyarıPan: 0°'den 360°'ye, eğim: 0°'den 90°'ye, döndürme: 0°'den 360°'ye
  • Lens
  • Lens TipiSabit odak lens, 2.8 ve 4 mm isteğe bağlı
  • Odak Mesafesi ve Bakış Açısı
    2,8 mm, yatay FOV 101°, dikey FOV 56°, diyagonal FOV 118°
    4 mm, yatay FOV 80°, dikey FOV 44°, diyagonal FOV 94°
  • Lens MontajıM12
  • İris TipiSabit
  • AçıklıkF2.2
  • DORI
  • DORI
    2.8 mm, D: 44 m, W: 17 m, R: 8 m, I: 4 m
    4 mm, D: 55 m, W: 22 m, R: 11 m, I: 5 m
  • Aydınlatıcı
  • Ek Işık TipiIR, Beyaz Işık
  • Ek Hafif Menzil
    IR: 20 m'ye kadar
    Beyaz ışık: 15 m'ye kadar
  • Akıllı Takviye TışığıEvet
  • IR Dalga Boyu850 nm
  • Video
  • Ana Akım
    50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720)
    60 Hz: 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720)
  • Alt Akış
    50 Hz: 25 fps (640 × 480, 640 × 360)
    60 Hz: 30 fps (640 × 480, 640 × 360)
  • Video Sıkıştırma
    Ana akım: H.265+/H.265/H.264+/H.264,
    Alt akış: H.265/H.264/MJPEG
  • Video Bit Hızı32 Kbps'den 8 Mbps'ye
  • H.264 TipiTemel Profil, Ana Profil, Yüksek Profil
  • H.265 TipiAna Profil
  • Bit Hızı KontrolüCBR,VBR
  • İlgi Alanı (ROI)Ana akım için 1 sabit bölge
  • Ses
  • Ses TipiMono ses
  • Ses Örnekleme Hızı8 kHz/16 kHz
  • Çevre Gürültüsü FiltrelemeEvet
  • Ses SıkıştırmaG.711ulaw/AAC-LC
  • Ses Bit Hızı64 Kbps (G.711ulaw)/16 ila 64 Kbps (AAC-LC)
  • ProtokollerTCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTCP, RTSP,NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS
  • APIAçık Ağ Video Arayüzü (Profil S, Profil T, Profil G), ISAPI, SDK
  • Eşzamanlı Canlı Görüntü6 kanala kadar
  • Kullanıcı/Sunucu
    32 kullanıcıya kadar
    3 kullanıcı seviyesi: yönetici, operatör ve kullanıcı
  • MüşteriiVMS-4200,HiLookVision
  • Web Tarayıcısı
    Eklenti gerektiren canlı görüntü: IE 10, IE 11,
    Yerel hizmet: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+
  • İmaj
  • Geniş Dinamik Aralık (WDR)Dijital WDR
  • SNR≥ 52 dB
  • Gizlilik Maskesi1 programlanabilir poligon gizlilik maskesi
  • Gündüz/Gece AnahtarıGündüz, Gece, Otomobil, Program
  • Görüntü GeliştirmeBLC,HLC,3D DNR
  • Arayüz
  • Ethernet Arayüzü1 RJ45 10 M/100 M kendi kendine uyarlanabilir Ethernet portu
  • Dahili MikrofonEvet, 1 dahili mikrofon
  • Dahili HoparlörMaksimum güç tüketimi: 1.5 W, maksimum ses basıncı seviyesi: 10 cm: 95 dB.
  • Sıfırlama AnahtarıEvet
  • Etkinlik
  • Genel
  • Güç
    12 VDC ± %25, 0,62 A, max. 7,5 W,5 mm, koaksiyel güç fiş, ters kutup koruması,
    PoE: IEEE 802.3af, Sınıf 3, maksimum 9 W
  • MateryalPlastik
  • Boyut179 mm × 67,4 mm × 69,1 mm (7,1" × 2,7" × 2,7")
  • Paket Boyutu216 mm × 121 mm × 118 mm (8.5" × 4.8" × 4.6")