HIKVISION DS-7104NI-Q1/4P/M 4 KANAL 1 HDD(6TB) NETWORK KAYIT CİHAZI (POE, METAL KASA,2K)
4.716,44 TL
Stok Kodu
MK000HAI188
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
  • Video Ve Ses
  • IP Video Girişi
    4 kanal
    6 MP'ye kadar çözünürlük
  • Gelen Bant Genişliği40 Mb/sn
  • Giden Bant Genişliği60 Mb/sn
  • HDMI Çıkışı1 kanal, 1920 × 1080p/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz
  • VGA Çıkışı1 kanal, 1920 × 1080p/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz
  • Video Çıkış ModuHDMI/VGA eşzamanlı çıkışı
  • Kod Çözme
  • Kod Çözme FormatıH.265+/H.265/ H.264+/H.264
  • Kayıt Çözünürlüğü6 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF
  • Senkronize Oynatma4 kanal
  • Kod Çözme Yeteneği4-ch@1080p (30 fps) veya 2-ch@4 MP (30 fps) veya 1-ch@6 MP (30 fps)
  • Akış TürüVideo, Video ve Ses
  • Uzak Bağlantı16
  • Ağ ProtokolüTCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP,UPnP™
  • Ağ Arayüzü1, RJ-45 10/100Mbps kendinden uyarlamalı Ethernet arayüzü
  • Yetki Belgesi
  • Arayüz4, RJ-45 10/100 Mbps kendinden uyarlamalı Ethernet arayüzü
  • Güç≤ 36W
  • StandartIEEE 802.3 af/at
  • Yardımcı Arayüz
  • SAAT1 SATA arayüzü
  • KapasiteHer disk için 6 TB'a kadar kapasite
  • Alarm Giriş/ÇıkışYok
  • USB ArabirimiArka panel: 2 × USB 2.0
  • Genel
  • Güç Kaynağı48VDC, 1A
  • Tüketim≤ 10W
  • Çalışma Sıcaklığı-10 ila +55° C (+14 ila +131° F)
  • Çalışma Nemi%10 ila %90
  • Boyut (G × D × Y)265 × 223 × 48 mm (10,4" × 8,8" × 1,9")