HIKVISION DS-2CD1141G2-LIUF 4MP 2.8MM SESLİ IP DOME KAMERA
2.472,70 TL
Stok Kodu
MK3MK4HAI0082
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
  • Kamera
  • Görüntü Sensörü1/3" Aşamalı Tarama CMOS
  • Çözünürlük2560 × 1440
  • Min. AydınlatmaRenk: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), S/B: IR ile 0 Lux
  • Deklanşör Süresi1/3 sn ile 1/100.000 sn arası
  • Gündüz & GeceIR kesme filtresi
  • Açı AyarıYatay Kaydırma: 0° - 355°, Eğme: 0° - 75°, Döndürme: 0° - 355°
  • Mercek
  • Lens TipiSabit odaklı lens, 2,8 ve 4 mm isteğe bağlı
  • Odak Uzaklığı ve FOV
    2,8 mm, yatay FOV 98°, dikey FOV 54°, diyagonal FOV 114°
    4 mm, yatay FOV 78°, dikey FOV 42°, diyagonal FOV 93°
  • Lens YuvasıM12 Serisi
  • İris TipiSabit
  • AçıklıkF1.6 Serisi
  • DORİ
  • DORİ
    2,8 mm, D: 63 m, O: 25 m, R: 12 m, I: 6 m
    4 mm, D: 78 m, Ø: 31 m, R: 15 m, I: 7 m
  • Aydınlatıcı
  • Ek Işık TipiIR, Beyaz Işık
  • Ek Işık Aralığı30 m'ye kadar
  • Akıllı Takviye IşığıEvet
  • IR Dalga Boyu850 deniz mili
  • Video
  • Ana Akış
    50 Hz:
    20 kare/sn (2560 × 1440)
    25 kare/sn (1920 × 1080, 1280 × 720)
    60 Hz:
    20 kare/sn (2560 × 1440)
    24 kare/sn (1920 × 1080, 1280 × 720)
  • Alt Akış
    50 Hz: 25 kare/sn (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360)
    60 Hz: 24 kare/sn (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360)
  • Video Sıkıştırma
    Ana akış: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264,
    Alt akış: H.265 / H.264 / MJPEG
  • Video Bit Hızı32 Kbps ile 8 Mb/sn arası
  • H.264 TürüTemel Profil, Ana Profil, Yüksek Profil
  • H.265 TürüAna profil
  • Bit Hızı KontrolüCBR, VBR
  • İlgi Bölgesi (ROI)Ana akış için 1 sabit bölge
  • Ses
  • Ses TürüMono ses
  • Ortam Gürültüsü FiltrelemeEvet
  • Ses Örnekleme Hızı8 kHz/16 kHz
  • Ses SıkıştırmaG.711ulaw / G.711alaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM / AAC-LC
  • Eş Zamanlı Canlı Görüntü6 kanala kadar
  • ProtokolTCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP
  • Kullanıcı/Ana Bilgisayar
    32 kullanıcıya kadar
    3 kullanıcı seviyesi: yönetici, operatör ve kullanıcı
  • MüşteriiVMS-4200, Yürüyüş-Bağlan
  • Web tarayıcısı
    Eklenti gerekli canlı görüntü: IE 10, IE 11,
    Yerel hizmet: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
  • Resim
  • Geniş Dinamik Aralık (WDR)120 dB
  • SNR≥ 52 dB
  • Gündüz/Gece AnahtarıGündüz, Gece, Otomatik, Program
  • Görüntü İyileştirmeBLC, HLC, 3D DNR
  • Gizlilik Maskesi4 programlanabilir poligon gizlilik maskesi
  • Arayüz
  • Ethernet Arayüzü1 x RJ45 10 M/100 M kendinden uyarlamalı Ethernet bağlantı noktası
  • Dahili MikrofonEvet
  • Sıfırlama Tuşu-F: Evet
  • Olay
  • Genel
  • Güç
    12 VDC ± %25, 0,5 A, maks. 6 W,Ø5,5 mm koaksiyel elektrik fişi, ters polarite koruması,
    PoE: IEEE 802.3af, Sınıf 3, maks. 7,5 W
  • MalzemeMetal ve Plastik
  • BoyutØ121,4 mm × 97,7 mm (Ø4,8" × 3,8")
  • Paket Boyutu150 mm × 150 mm × 141 mm (5,9 inç × 5,9 inç × 5,6 inç)
  • AğırlıkYaklaşık 550 g (1,2 lb.)
  • Paket ağırlığı ileYaklaşık 800 g (1,8 lb.)
  • Depolama koşulları-30 °C ila 60 °C (-22 °F ila 140 °F). Nem %95 veya daha az (yoğuşmasız)